• Son
5 adet Çocuklar Şükran Face_Masks Noel Çocuk Face_Mäsks Batik Baskılı Yıkanabilir Kullanımlık Yüz Bez Mäsks (E-1, 5 ADET)

5 adet Çocuklar Şükran Face_Masks Noel Çocuk Face_Mäsks Batik Baskılı Yıkanabilir Kullanımlık Yüz Bez Mäsks (E-1, 5 ADET)

₺ 0.00
İşlenmemiş

Sayısı

safety【Yüksek Kaliteli Malzeme】Güvenlik, yumuşak ve rahat olan çevre dostu malzeme kullanın.Kids face_mäsks yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir.Yumuşak ve rahat, nefes alabilen kumaş, küçüklerin giymesi için daha rahattır.Kids Face_Mäsks Çocuk Yıkanabilir Yeniden Kullanılabilir Bez Face_Mäsks.Thsi JJ品牌备案,跟卖必投诉加斩杀500单!. Theme 【Tema Baskılı】 Çevre dostu 3d Dijital Baskı, renk solmaz.Bu çocukların yüz bandanalarını giymeden önce yıkamanızı öneririz. Kids【Kids Face_Mäsks 】Çocukların günlük kullanımı için idealdir.Kapalı, açık ve okula dönüş.Kids face_mäsk'lar koruma sağlamak için form uydurmadır .Maskelerimizin takılması ve çıkarılması çok kolaydır ve ayarlanabilir kulak halkaları çoğu yüz boyutuna uyar. Adjustable【Ayarlanabilir Kulak Askıları】 Elastik kulak askısı, rahat bir kullanım deneyimi sağlamak için herhangi bir erkek veya kızın yüz şekline ayarlanabilir.Kulak askılarının her iki tarafında da çoğu Çocuk için uygun bir ayarlayıcı bulunur.Kulaklarınızı serbest bırakmak için elastik kulak halkasını en rahat yere ayarlayabilirsiniz. Child【Çocuk için iyi bir Hediye】 Çocukların sevdiği iyi ürünler yaratmaya odaklanın.Çocuklar için en şirin ve en şık tasarımlardan özenle seçilmiş, bu dönemde onlar için iyi bir hediye. 5 ADET Çocuk Çocuk Çocuk Açık Ağız Mäsks Face_Mäsks Reusable Feature : Çabuk kuruyan, nefes alabilen, rahat ve yumuşak, %100 hazırlanmış.Çocuklar için uygun !Yakışıklı bir çocuk ve güzel bir kız ol!Fırsat : herhangi bir fırsatsezon : Dört mevsim Uygulanabilir : çocukboyutu : 16.5x12.5cm/6.3x5.1".

Ürün hakkında

Benzer teklifler