• Son
Tengan Araba Klima Tamir Araçları Set Evrensel Oto Klima Sökücü Onarım Aracı Kiti Araba Klima Araçları ve Ekipmanları zengin

Tengan Araba Klima Tamir Araçları Set Evrensel Oto Klima Sökücü Onarım Aracı Kiti Araba Klima Araçları ve Ekipmanları zengin

₺ 179.32
İşlenmemiş

Sayısı

Yaygın Kullanım : Klima hortumu kaçak tespiti, yağ borusu kaçak tespit araçları, evaporatör, kondenser kaçak tespiti.Çok amaçlı Sızıntı Testi : Piyasadaki 80'den fazla klima sisteminin adaptörlerini yıkamak için uygundur.Segment Kaçak Tespiti : Kompresör, soğutma borusu ağı, boru hattı, evaporatör kaçak tespiti için bölümlere ayrılabilir, sızıntı hızlı ve doğru bir şekilde bulunabilir.Geniş Uygulama Yelpazesi : Kit, klimayı temizlemek için kullanılan birkaç bağımsız bileşendir; otomotiv testleri için soğutma sistemleri; maintenance.It sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kompresörünüzün bakımını yapmak diğer önemli bileşenlerden çok önemlidir.Hızlı Kontrol : Farklı boyutlarda 12 çeşit fiş. farklı boyutlarda 10 çeşit buckles.It kompresörlerde, soğutma borusu şebekelerinde, borularda, evaporatörlerde, qui'de parçalı kaçak tespiti yapabilir.Özellikler : Klima tamir aletlerimizi kullanarak, araba klimanızı kendiniz tamir edebilir, oto tamirhanesinin zaman ve parasından tasarruf edebilirsiniz.Şartname : Adı : Genel 26 parça Set Oto Klima Tamir Araçları Malzeme : PA + Alüminyu Mrenk : pic gösterildiği gibiboyutu : yaklaşık 36 * 26*7 CM/14.17*10.24*2.76 ①paket Listesi : Klima Kaçak Dedektörü Test Cihazı Aracı * 1not : Sızdırmazlık Konisinin Montajı : 1. Boru hattı bağlantı parçasına uyacak doğru destek plakasını seçtikten sonra, koni borunun ucuna sıkıca oturuncaya kadar kelepçe vidasını sıkın A/C bileşenindeki boru hattı bağlantı parçası. 2. Kelepçe vidasını elle tutarken, zorlama somununu 1/8 ila 1/4 tur daha döndürün.Bu, yıkama için sızdırmaz bir sızdırmazlık sağlar operation.3.To kelepçe tertibatını çıkarın, kelepçe vidasını and koninin ucuna zarar vermeden sızdırmazlık konisini serbest bırakmak için zorlama somunundan geri çekin.4.Girmek için, koni yerine sızdırmazlık konisi için çok küçük tüp or bir ortama uyum adaptörleri kullanırken içbükey mührü ile mühür şeklinde.5.Koni kelepçe sonu dışarı vida çekilinceye kadar kelepçe vida dışarı sızdırmazlık konisi değiştirmek için basılı tutun zorlayan fındık geri and. ♦ istenen sızdırmazlık konisini kelepçe vidasının ucuna yerleştirin, ♦ koninin dibine gelene kadar vidayı sıkın ♦ koninin ucuna karşı oluklu olmayan destek plakasını kullanarak vidayı sıkın.6.DİKKAT : Sızdırmazlık konisini kelepçe vidasından bükmek için pense ve diğer aletler kullanmayın, çünkü sızdırmazlık konisine zarar verebilir.Diğerleri : 1.Nedeniyle aydınlatma efektleri : çekim açıları, renk farkı var : ürün, lütfen anlayın.2.Manuel ölçüm nedeniyle, ürün boyutuna tolerans vardır.

Ürün hakkında

Name:
 General 26-piece Set of Auto Air Conditioning Repair Tools 
Material:
 PA+Aluminum
Color :
 as pic shown 
Size:
 about 36*26*7CM/14.17*10.24*2.76in
Packing List:
Air Conditioner Leak Detector Tester Tool*1 :
Installation of the Sealing Cone:
 
1. After selecting the correct support plate to fit the tube or line fitting, tighten the clamp screw until the cone is seated tightly against the end of the tube or line fitting on the A/C component.   :
2. While holding the clamp screw by hand, rotate the forcing nut an additional 1/8 to 1/4 turn. This provides a leak-tight seal for the flushing operation. :
3.To remove the clamp assembly, hold the clamp screw and back off the forcing nut to free up the sealing cone without damaging the end of the cone. :
4.When using adapters on a tube or fitting that is too small for the sealing cone to enter, replace the cone-shaped seal with the concave seal. :
5.To replace the sealing cone, hold the forcing nut and back out the clamp screw until the cone is pulled out the end of the clamp screw. Insert the desired sealing cone into the end of the clamp screw, and tighten the screw until the cone bottoms in the screw, using the non-slotted support plate against the end of the cone. :
6.CAUTION:
 Do NOT use pliers or other tools to twist the sealing cone out of the clamp screw, because it could damage the sealing cone.
Others:
1.Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
2.Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Benzer teklifler