• Son
Shanrya Kedi Pençe Baskı Kedi, Evcil Hayvan için Özel olarak Tasarlanmış Rahat Yıkanabilir Kedi Kanepe PP Pamuk(Kahverengi)

Shanrya Kedi Pençe Baskı Kedi, Evcil Hayvan için Özel olarak Tasarlanmış Rahat Yıkanabilir Kedi Kanepe PP Pamuk(Kahverengi)

₺ 111.60
İşlenmemiş

Sayısı

VAKUMLU PAKETLEME : Küçük evcil hayvan, nakliyeyi kolaylaştırmak için vakumla paketlenir ve küçülür ve şeklini eski haline getirmek sadece birkaç saat sürer.DÜŞÜK sıcaklıkta KURUTMA : Temizlemek için elle veya makineyle yıkamanızı, kurutucuda kurutmanızı ve düşük sıcaklıkta kurutmanızı öneririz.FONKSİYON : Evcil hayvan yatakları, kamp yaparken, seyahat ederken veya yeni bir eve taşınırken kaygıyı hafifletmeye yardımcı olur ve köpeğinizin tam ve sessiz bir uyku çekmesini sağlar.YUMUŞAK PELUŞ : Yatak, evcil hayvanlar için rahat bir yuvalama alanı sağlayan ve evcil hayvanların kıvrılmasını sağlayan yumuşak peluş ve PP pamuktan yapılmıştır.SU GEÇİRMEZ TABAN : Evcil hayvanlar için özel olarak tasarlanan taban ayrıca su geçirmezdir, bu da zemin taşmalarını ve kazaları önlemeye yardımcı olur.Özellik : 1. YUMUŞAK PELUŞ : Yatak, evcil hayvanlar için rahat bir yuvalama alanı sağlayan ve evcil hayvanların kıvrılmasını sağlayan yumuşak peluş ve PP pamuktan yapılmıştır.2. SU GEÇİRMEZ TABAN : Evcil hayvanlar için özel olarak tasarlanan taban ayrıca su geçirmezdir, bu da zemin taşmalarını ve kazaları önlemeye yardımcı olur.3. FONKSİYON : Evcil hayvan yatakları, kamp yaparken, seyahat ederken veya yeni bir eve taşınırken kaygıyı hafifletmeye yardımcı olur ve köpeğinizin tam ve sessiz bir uyku çekmesini sağlar.4. DÜŞÜK sıcaklıkta KURUTMA : Temizlemek için elle veya makineyle yıkamanızı, kurutucuda kurutmanızı ve düşük sıcaklıkta kurutmanızı öneririz.5. VAKUMLU PAKETLEME : Küçük evcil hayvan, nakliyeyi kolaylaştırmak için vakumla paketlenir ve küçülür ve şeklini eski haline getirmek sadece birkaç saat sürer.Şartname : Öğe Türü : Kedi yuvasıürün Malzemesi : Peluş ve PP pamukürün Boyutu : Yaklaşık. 64x39x28 cm / 25.2x15.4x11.0in Paket Listesi : 1 x Kedi yuvasınot : ızin lütfen 2-3 cm / 0.8‑1.2 in hata manuel ölçüm için.

Ürün hakkında

Item Type:
Cat Nest
Product Material:
Plush and PP Cotton
Product Size:
Approx. 64x39x28cm / 25.2x15.4x11.0in
Package List:
1 x Cat Nest :
Please allow 2‑3cm / 0.8‑1.2in error for manual measurement :

Benzer teklifler