• Son
LKEREJOL Katlanır Bahçe Dışkı Tote Çanta Birden Cepler ile 600D Oxford Kumaş, Ağır Çelik Bahçe Aracı Organizatör Koltuk (Yeşil)

LKEREJOL Katlanır Bahçe Dışkı Tote Çanta Birden Cepler ile 600D Oxford Kumaş, Ağır Çelik Bahçe Aracı Organizatör Koltuk (Yeşil)

₺ 43.98
İşlenmemiş

Sayısı

【Büyük kapasite】 Çanta 1 büyük ana bölme içerir, Bahçe koltuğu makaslar, maça, tırmıklar, bahçe kürekleri dahil olmak üzere tüm bahçe aletlerinizi saklamanızı sağlar, etc.It ayrıca araçları yerinde tutmaya yardımcı olur. Sturdy【Sağlam Çelik Çerçeve Taburesi】 Çelik çerçeve taburesi, katlanır tabure bahçenizi daha rahat ve daha az yorucu hale getirir.Koltuğun yatak yüzeyi, güvenli ve sağlam özel imalat işlemi ile yapılır. Material【Malzeme】 Katlanabilir tabure, sağlam ve ağır hizmet tipi 600 D Oxford kumaş + demir borudan yapılmıştır ve ağır hizmet tipi metal çerçeve ve dayanıklı kanvas koltuk minderine sahiptir.Güvenli bir oturma duruşu sağlamak için alt çerçevede bir emniyet kemeri vardır. storage【Çıkarılabilir Saklama Çantası】Saklama çantası ile, iç veya dış mekan dikimi sırasında aksesuarlarınızı taşımak için kolay erişim için çoklu kullanışlı yan cepler. 【Usage】 It el aletleri ve bahçe ihtiyaçları farklı türde tutmak için harika çalışıyor.Bahçe alet düzenleyici, aileler ve bahçe meraklıları için mükemmeldir.Renk : Yeşil.

Ürün hakkında

Material:
600D Oxford cloth, steel
Color:
Khaki+Dark green
Stool Size(LxWxH):
About 35x28x31cm/13.7x11x12.2inch
Tote Bag Size(LxWxH):
About 30x23.5x26.5cm/11.8x9.2x10.4inch
Package includes:
1pc x Gardening Stool with Bag :

Benzer teklifler